Wspaniałe emocje w ostatnim kwadransie meczu z angielską reprezentacją piłkarską! Szymański Damian zdobył gola i został herosem polskiej kadry narodowej!

Wspaniałe emocje w ostatnim kwadransie meczu z angielską reprezentacją piłkarską! Szymański Damian zdobył gola i został herosem polskiej kadry narodowej!

Od dłuższego czasu wiadomo, że reprezentacja Polski grająca w spotkaniach na Stadionie Narodowym jest niezwykle ciężka do ogrania. Ponosimy porażki na tym boisku faktycznie nieczęsto i trzeba mieć na uwadze fakt, że duża w tym zasługa piłkarskich kibiców z naszego kraju. W chwili, gdy Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesełka gracze naszej kadry dostają dodatkowego zastrzyku mocy. Gracze szkoleniowca Paulo Sousy w eliminacjach do katarskich mistrzostw świata prezentują się do tej chwili solidnie, lecz ich forma jest daleka od ideału. Polskich zawodników wieczorem w środę czekał naprawdę trudny sprawdzian, jakim bez wątpienia był mecz z narodową drużyną Anglii. Każdy wielbiciel piłkarski z Polski jest świadomy tego, jak ciężkim rywalem w dziejach starć naszej drużyny są piłkarze angielscy. Nie można było sobie pozwolić na zwątpienie w takim przypadku, ponieważ niezwykle istotne było zdobycie jak największej liczby punktów.

Przed tym pojedynkiem narodowa kadra Polska była z góry skazana na przegraną. Na pewno trzeba mieć na uwadze to, że reprezentanci Polski w wielu przypadkach mocno mobilizują się na mecze z dużo potężniejszymi. Podczas tego meczu było tak samo i trzeba zaznaczyć to, przez moment mogliśmy nawet twierdzić, że drużyna Polski powalczyć by mogła o pełną pulę punktów z angielską drużyną narodową. To było naprawdę ciężkie 90 minut dla drużyny polskiej i z pewnością trzeba ich pochwalić za rywalizację do samego końca. W momencie, kiedy gola w osiemdziesiątej minucie strzelił Kane Harry mogło się wydawać, iż to być może zakończenie marzeń o pozytywnym wyniku. Polska kadra narodowa ostatecznie nie miała w planach poddać się i do końca meczu poszukiwała szansy na zdobycie bramki. W dodatkowym czasie pojedynku, który doliczył sędzia bramkę na wagę remisu strzelił gracz AEK Ateny Szymański. Była to na pewno przyjemna okoliczność w przypadku tego młodego gracza. Na szczęście reprezentacja Polski wyłuskała rezultat remisowy na Narodowym podczas spotkania z kadrą narodową Anglii i w ten sposób wciąż posiada naprawdę duże szanse na awans do mundialu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy