Szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował w poniedziałek listę piłkarzy reprezentacji naszego narodu na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Paru reprezentantów odtrąconych z reprezentacji Polski!

Szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował w poniedziałek listę piłkarzy reprezentacji naszego narodu na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Paru reprezentantów odtrąconych z reprezentacji Polski!

O grze w turnieju na mistrzowskim poziomie myśli wielu młodych adeptów, których celem są występy profesjonalne w futbol. Piłka nożna to w aktualnym momencie najpopularniejsza dyscyplina na Starym Kontynencie i nie jest to zaskoczenie. Chłopaki od lat wczesnych walczą o to, żeby kiedyś rozgrywać spotkania na najsławniejszych arenach piłki nożnej światowej. Należy jednakże wiedzieć o tym, że ścieżka do stania się graczem do prostych nie należy i wymaga sporej liczby poświęceń. Chłopaki, którym się udało między innymi dlatego wzbudzają z reguły animozję oraz zarazem uznanie w gronie swoich przyjaciół. W czerwcu będą startować mistrzostwa Europejskie w piłce nożnej, w których rywalizować będą dwadzieścia cztery zespoły. Dowodzi to bez cienia wątpliwości, że na fanów piłkarskich czekają niesamowite emocje. Turniej Euro 2020 rozgrywany będzie przez miesiąc czasu, a więc bez cienia wątpliwości zostaniemy obserwatorami bardzo dużej liczby goli oraz meczów piłkarskich. W naszym felietonie jednak będzie naszym zamiarem się skonsolidować na kadrze naszego kraju, ponieważ selekcjoner Paulo Sousa ogłosił listę piłkarzy na rozgrywki Starego Kontynentu mistrzostw.

Przedstawianie listy zawodników na wielkie rozgrywki jak na przykład światowe mistrzostwa a także Euro od parunastu lat obudzić potrafi w gronie wielbicieli piłki nożnej oraz sportowych dziennikarzy gigantyczne emocje w naszym narodzie. Przytrafiały się w takich jak tych przypadkach bardzo często, które nie wszystkim podobały się. Identycznie było w tym przypadku. Trener Paulo Sousa przedstawił piłkarzy listę i bez cienia wątpliwości dużym zaskoczeniem był brak w narodowej drużynie Turbogrosika, który przez bardzo długo stanowił siłę naszej kadry narodowej. Zawodnik West Bromwich od dawna nie gra w nożną piłkę systematycznie i jest to przyczyną główną tego, że selekcjoner Sousa nie miał ochoty powołać Grosika do składu reprezentacji Polski na Euro 2020. W teorii posiadamy niezwykle drużynę, która może rywalizować o pozytywny wynik na Starego Kontynentu Mistrzostwach. Pozostaje nam w takim przypadku czekać na pierwszy pojedynek czempionatu europejskiego, w którym kadra Polski będzie rywalizować ze Słowacją.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy