Niewesołe zakończenie podróży Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała pioseneczka zbyt słaba na finałowe miejsce turnieju Eurowizji!

Niewesołe zakończenie podróży Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała pioseneczka zbyt słaba na finałowe miejsce turnieju Eurowizji!

Trzeba być świadomym tego, że Polska z reguły nie imponowała publiki podczas zawodach Eurowizji. Naszym najpotężniejszym osiągnięciem na ogół jest dostanie się do finałowej części konkursu, w którym wywalczaliśmy dalekie pozycje. Eurowizję przełożono w poprzednim roku, ponieważ nadeszła pandemia koronawirusa, która zastopowała nie jedynie Europę, ale także cały świat. Przedstawicielem naszego kraju w trakcie turnieju Eurowizji był Brzozowski, który miał zamiar podekscytować sympatyków muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Z wyboru przedstawiciela Polski sporo dziennikarzy nie było zadowolonych, lecz w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Szkoda że byliśmy zmuszeni następny raz pożegnać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji był naszym reprezentantem Brzozowski Rafał, który w trakcie turnieju Eurowizji nie skokietował fanów muzyki w Europie i dlatego też został wyeliminowany na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Telewidzowie z Polski bez najmniejszych wątpliwości są już naprawdę zblazowani tego typu obrotem spraw. Dobrze być tego świadomym, że "The Ride" a więc piosnka śpiewana ze strony Brzozowskiego była najzwyczajniej słaba. W tej przyśpiewce nie ma niczego efektownego, co może wprawić w ekscytację fanów muzyki w Europie. Jest to kolejna edycja konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie ma możliwości awansować do finałowej fazy. Od dłuższego czasu wskazanie przedstawicieli naszego państwa na turniej Eurowizji nie wychodzi Polakom zbyt dobrze i z całą pewnością możemy zrozumieć to. Bardzo dobrze więc liczyć na to, że w przyszłych latach nasz ambasador da radę wejść do batalii finałowej o triumf w turnieju europejskiej piosenki. W tego rodzaju przypadku niezwykle istotne jest to, żeby wytypować najlepszego reprezentanta, który da radę zauroczyć europejską publiczność. W innym przypadku znowu nie zdołamy do starcia finałowego w konkursie europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy