Lionel Messi nie jest już zawodnikiem Barcy! Jeden z najskuteczniejszych graczy w dziejach piłki nożnej odchodzi do PSG!

Lionel Messi nie jest już zawodnikiem Barcy! Jeden z najskuteczniejszych graczy w dziejach piłki nożnej odchodzi do PSG!

Transferowe roszady piłkarskich klubów w trakcie przerwy między ligowymi zmaganiami bez cienia wątpliwości są często fenomenalne. Jednak to, co mieliśmy szansę oglądać w trakcie letniego okna transferowego zadziwiło ogromną ilość kibiców piłki nożnej. Większość fanów była przekonana, iż Messi Lionel zostanie zawodnikiem Blaugrany do końca swojej piłkarskiej kariery. Jednak ekipa z Hiszpanii popadła w finansowe problemy i piłkarz Argentyny nie mógł nic na to poradzić, był zmuszony zmienić zespół. PSG jest zespołem, który podjął decyzję, aby zatrudnić kapitana argentyńskiej kadry. Ciekawą ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Dumy Katalonii zatwierdził zaproponował argentyńskiemu piłkarzowi francuski klub. bez najmniejszych wątpliwości ważny moment w historii europejskiego futbolu i należy zaznaczyć to. Teraz piłkarscy wielbiciele będą mieli okazję śledzić grę Leo Messiego na boiskach we Francji. Na pewno dużo osób będzie zainteresowane tym, jak zawodnik z Argentyny się odnajdzie w nowym klubie. Messi tworzył będzie tercet z takimi graczami, jak Mbappe i Neymar, co może zagwarantować Paris Saint-Germain ogromną liczbę trofeów.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy