Górnik Zabrze ogrywa piłkarzy drużyny Legii rezultatem 1:0! Ciąg dalszy dramatycznej gry Legii w rozgrywkach naszej ligi!

Górnik Zabrze ogrywa piłkarzy drużyny Legii rezultatem 1:0! Ciąg dalszy dramatycznej gry Legii w rozgrywkach naszej ligi!

W trwających obecnie rozgrywkach Ekstraklasy aktualny mistrz Polski gra słabo i nie ma co do tego wątpliwości. zawodnicy warszawskiej Legii to obecni mistrzowie Ekstraklasy polskiej i warto mieć ten fakt na uwadze, a w obecnej chwili zajmują miejsce w strefie spadkowej. Fatalną passę graczy Legii miało finalnie skrócić, lecz i tym razem brakło szczęścia do tego, aby ugrać komplet punktów. Od początku meczu zawodnicy Górnika wyglądali na fenomenalnie uszykowanych i w pierwszej połowie drużyna gości nie potrafiła stawić im czoła. Po pierwszej części tego meczu gospodarze prowadzili rezultatem 2 do 0 i wszystko na to wskazywało, iż zapowiada się siódma z rzędu przegrana mistrza polskich rozgrywek. Jednak w pierwszych minutach następnej połowy pojedynku zawodnicy warszawskiej Legii wzięli się do pracy i byli w stanie doprowadzić do rezultatu remisowego. Od tego momentu zasiadający na trybunach kibice piłki nożnej mogli mieć nadzieje na bardzo duże emocje w końcówce spotkania.

I niewątpliwie ostatnie minuty tego starcia były niesamowicie fascynujące. Głównie za sprawą formy piłkarzy Górnika Zabrze, którzy w ostatecznym rozrachunku wygrali to spotkanie. W końcówce trafienie dające wygraną strzelił Kubica, który potrafił wykorzystać bardzo dobre dogranie w wykonaniu Erika Janzy. Należy również wziąć pod uwagę, iż swojego pierwszego gola po przejściu do polskiej Ekstraklasy strzelił mistrz świata sprzed siedmiu lat, a więc Podolski. to była niesamowita chwila dla tego gracza i do tego nie ma żadnych wątpliwości. Natomiast Legia Warszawa poniosła porażkę 7 mecz z rzędu i aktualnie plasuje się na 17. lokacie w klasyfikacji ligowej. Jest to niezwykle przeciętny rezultat, jak na obecnego mistrza rozgrywek polskich i trzeba to zaznaczyć. Jeśli gracze warszawskiej Legii mają ambicję wciąż grać w lidze polskiej to muszą powrócić do optymalnej formy. Mistrz Polski w innym wypadku niespodziewanie zostanie zdegradowany do ligi niżej.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy