Fenomenalne spotkanie czeskiej drużyny narodowej - przegrana polskiej drużyny narodowej w pierwszym starciu eliminacji do Euro 2024!

Fenomenalne spotkanie czeskiej drużyny narodowej - przegrana polskiej drużyny narodowej w pierwszym starciu eliminacji do Euro 2024!

Ostatni mundial w wykonaniu drużyny Polski nie był za bardzo udany. Rzecz jasna nasi piłkarze zdołali wywalczyć awans do fazy pucharowej, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi fani z Polski zgodnie uważali, iż zmiana na stanowisku szkoleniowca jest konieczna. I chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem drużyny Polski, a jego pierwszym poważnym przeciwnikiem była kadra narodowa Czech. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, aby zwyciężyć.

Humory w polskiej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były bardzo dobre, jednak weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach spotkania zespół narodowy Czech bowiem zdołała zdobyć dwie bramki. Zarówno dla graczy, jak i sympatyków zasiadających na trybunach w Pradze było to gigantyczne zaskoczenie. Piłkarze narodowego zespołu Czech wyglądali zdecydowanie lepiej od polskich zawodników od początku spotkania i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to odmieni. Piłkarska reprezentacja Polski grała nieco lepiej w drugiej połowie tego spotkania, jednakże to zawodnicy z Czech strzelili trzecią bramkę. Zdobywcą gola numer 3 w 64. minucie był Kuchta. Polscy zawodnicy usiłowali odrabiać straty, ale udało im się strzelić wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem spotkania. Należy przyznać, iż ten pojedynek w wykonaniu polskiej reprezentacji był tragiczny. Portugalski szkoleniowiec Santos bez wątpienia nie w ten sposób debiut w kadrze narodowej Polski. Polska narodowa kadra zmierzy się z kadrą Albanii w drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych. W tym starciu polska reprezentacja musi zdobyć trzy punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy