Emocjonujące widowisko w półfinałowym meczu mistrzostw Europy! Włoska reprezentacja narodowa ograła reprezentację Hiszpanii i wywalczyła awans do wielkiego finału!

Z pewnością było to świetne starcie a wielbiciele piłkarscy obecni na obiekcie mieli sporo szczęścia, gdyż mieli okazję obejrzeć ten pojedynek. I właśnie takie spotkania udowadniają z jakiej przyczyny futbol jest w obecnym momencie najpopularniejszą sportową dyscypliną na Starym Kontynencie. W tym spotkaniu fani mogli oglądać to wszystko, co w piłce nożnej najcudowniejsze. To zawodnicy włoskiej narodowej drużyny ustrzelili pierwsze trafienie, jednakże piłkarze hiszpańskiej kadry narodowej fenomenalnie to spotkanie zainaugurowali. Szkoleni przez trenera Luisa Enrique piłkarze nie planowali jednak złożyć broni. 10 minut przed końcem spotkania do remisowego wyniku zdołał doprowadzić Morata Alvaro. Główny sędzia tego półfinału był zobligowany do ogłoszenia dogrywki. Podczas trwania dogrywki również nie pojawiły się bramki i z tego powodu o wygranej zadecydować musiały karne. Podczas konkursu rzutów karnych delikatnie lepsza była kadra Włoch, która zwyciężyła rezultatem 4:2 i to ona właśnie grać będzie w trakcie wieczornego wieczoru w finale mistrzostw Starego Kontynentu.